Firma Deante to przedsiębiorstwo, które działa i to z powodzeniem na polskim rynku już od ponad trzydziestu lat. Ich produkty cieszą się ogromnym powodzeniem, zwłaszcza armatura łazienkowa. Dzieje się tak, ponieważ przedmioty te wykonuje się przy użyciu najnowszych technologii. Wszystko po to, aby z łazienki stworzyć miejsce, w którym relaksować się można po długim dniu w pracy.

Produkty marki Deante

Armatura Deante to przede wszystkim baterie łazienkowe, nowoczesne misy WC, produkty wykonywane na specjalne zamówienie klienta, mydelniczki, dozowniki na płyny, uchwyty na ręczniki i papier toaletowy. Deante to także osłony brodzików, odpływy liniowe i ścienne, kwadratowe i teleskopowe, korki czyszczące, drzwi wnękowe szklane, a także preparaty do impregnacji zlewozmywaków granitowych.

Baterie łazienkowe Deante

Armatura Deante to ciekawe propozycje nawet zwykłych, praktycznych rozwiązań, jak np. półki prysznicowe. Natomiast jeśli chodzi o baterie wybór jest ogromny. Są to modele umywalkowe, podtynkowe, wannowe, prysznicowe, a także bidetowe. Każdy rodzaj ma specjalne wykończenia, które różnią się między sobą wykonaniem powierzchni zewnętrznej, wysokością korpusu, zasięgiem wylewki i kształtem. Baterie Deante mogą być polerowanej stali nierdzewnej, albo chromowane.Wśród armatury Deante jest mnóstwo ciekawych, nieoczywistych, jak np. bateria bidetowa ze słuchawką.Wybierając odpowiednią baterię, warto zwrócić uwagę na typ umywalki, ponieważ inna bateria będzie pasować w przypadku umywalki nablatowej, a inna do ceramiki ściennej, która wisi na ścianie.

Miski WC marki Deante

Miski WC mają nie tylko ciekawy wygląd i interesujący design, ale także funkcjonalność i łatwość w utrzymaniu czystości. Miski różnią się kształtami i kolorem, począwszy od klasycznej bieli na najmodniejszym czarnym skończywszy. Mogą być owalne, okrągłe, a niektóre posiadają powłoki antybakteryjne, dzięki którym zachowanie czystości w łazience jest bardzo proste.

O czym należy pamiętać przy wyborze akcesoriów do łazienki?

Przede wszystkim należy pilnować tego, aby wylewka była dostatecznie długa i umożliwiała korzystanie z umywalki. Bardzo ważny jest także rozmiar, kształt i kolor akcesoriów i armatury Deante. Jeżeli decydujemy się na wannę prostokątną warto pamiętać, aby akcesoria takie jak bateria pasowały do jej kształtu. To samo dotyczy także koloru. Wszędzie tam, gdzie jest przewaga czarnych dodatków, warto wybrać baterie również w takim kolorze. Dzięki temu łazienka będzie nie tylko modna, ale także praktyczna.

Więcej informacji znajdziesz na stronie Armatura deante.

Comments are closed.

ganx.net Metalowy stojak na papier toaletowy loft gallery.com