Medycyna estetyczna jest prężnie rozwijającą się gałęzią cieszącą się coraz większym zainteresowaniem pacjentów. Podstawę wyposażenia nowoczesnych gabinetów stanowią zaawansowane technologicznie urządzenia pozwalające szybko, bezboleśnie i bezpiecznie pozbyć się mankamentów przeszkadzających w codziennym życiu, wyraźnie poprawić swój wygląd i jakość życia. Laser frakcyjny CO2 Smaxel bez wątpienia się do nich zalicza. Co warto wiedzieć o innowacyjnym sprzęcie rewolucjonizującym medycynę estetyczną? Sprawdź!

Laser frakcyjny CO2 – skóra, o jakiej zawsze marzyłeś 

Smaxel to laser frakcyjny CO2 o szerokim zastosowaniu w  dermatochirurgii, medycynie estetycznej i laryngologii. Dzięki swojej niezawodności, łatwej obsłudze i spektakularnych efektach cieszy się uznaniem w ponad 100 klinikach, oddziałach szpitalnych i gabinetach. Urządzenie może pracować w dwóch trybach: chirurgicznym i frakcyjnym.  Często wykorzystywany jest w  mikrochirurgii krtani i podczas precyzyjnych zabiegów laryngologicznych. Możliwości jego zastosowania zwiększa funkcja połączenia z mikromanipulatorem laserowym. 

W gabinetach medycyny estetycznej laser frakcyjny najczęściej wykorzystywany jest do przeprowadzania kuracji mających przywrócić nienaganny wygląd uszkodzonej skórze. Zabiegi frakcyjne pozwalają na usunięcie z powierzchni skóry drobnych zmarszczek, przebarwień, blizn różnego typu (na przykład potrądzikowych i przerostowych), rozstępów, brodawek wirusowych, zmian naczyniowych, plam starczych i włókniaków.  

Wysoki komfort

Kuracje frakcyjne przeprowadzane z użyciem lasera Smaxel są komfortowe, zarówno dla pacjenta, jak i lekarza. Warto wiedzieć, że efekt zabiegu frakcyjnego nie jest widoczny od razu. Pełnymi rezultatami kuracji można cieszyć się po kilku tygodniach. 

Comments are closed.