Elegancki i odpowiednio zaprojektowany taras czy balkon to idealne miejsce do relaksu czy odpoczynku w gronie znajomych i bliskich. Istotne są jednak elementy wyposażenia: meble i dodatki. Wśród najchętniej wybieranych elementów dekoracyjnych wymienia się dywan tarasowy, który nie tylko podnosi estetykę, ale też sprawia, że zwiększa się nasz komfort!

Jak tworzony jest dywan tarasowy?

Dywan tarasowy to wyjątkowy dodatek, który całkowicie zmieni odbiór tarasu czy balkonu – jest on dostępny w różnorodnych rozmiarach, wykonany jest z tworzyw wysoce odpornych na zmienne warunki atmosferyczne, wnikanie brudu czy działanie wilgoci. Producenci postanowili zastosować włókna pochodzące z recyklingu – w ten sposób nie tylko ozdabiamy nasz taras czy balkon, ale również działamy na rzecz ochrony środowiska i wspieramy jego rozwój! Dywan tarasowy to element, który zadba również o nasz komfort – jego gruba struktura skutecznie ochroni nasze stopy przed kontaktem z chłodnymi kafelkami w pochmurne dni. 

Meble tarasowe – jaki komplet wybrać?

Dywan tarasowy to jeden z wielu elementów, które możemy wykorzystać w naszej strefie wypoczynkowej. Podstawą są jednak meble tarasowe. Nowoczesne meble z technorattanu są dzisiaj jednymi z najchętniej wybieranych: są lekkie, wygodne, stworzone z trwałych tworzyw. Meble takie posiadają stelaże oparte na aluminium – materiał ten nie odkształca się, nie jest podatny na korozję. Wierzch mebla tworzy plecionka technorattanowa tworzona z materiałów syntetycznych. W kolekcjach technorattanowych znajdziemy przede wszystkim wygodne sofy narożne, fotele, stoliki kawowe, leżanki ogrodowe, fotele w kształcie kokonów. Meble takie możemy dodatkowo wyposażyć w dedykowane poduszki czy siedziska. 

Comments are closed.