Szukasz efektownego i praktycznego wyposażenia na balkon? Meble balkonowe rattanowe okażą się strzałem w dziesiątkę! Dlaczego warto wymienić drewniany czy plastikowy komplet na zestaw pleciony z egzotycznego surowca? Jak dbać o nowe meble? Sprawdź!

Stylowe i funkcjonalne meble balkonowe rattanowe

Meble balkonowe rattanowe zawierają w sobie wszystko, co jest niezbędne, do stworzenia atrakcyjnej strefy relaksu – modne wzornictwo, przemyślaną konstrukcję, lekkość. W dobrych sklepach z wyposażeniem zewnętrznym znajdziesz krzesła, stoliki, sofy, huśtawki i dodatki w naturalnym kolorze rattanu i białym odcieniu. Rattanowe meble tworzą z zielenią wyjątkowo zgrany duet. Wnoszą do aranżacji klimat przywołujący wspomnienie wakacyjnych podróży. 

Jak dbać o meble balkonowe z rattanu?

Pamiętaj o tym, że meble wykonane z naturalnych surowców wymagają troski o ich strukturę. Meble balkonowe rattanowe zachowają nienaganną formę przez wiele lat, jeśli poświęcisz im odrobinę uwagi. Raz w sezonie (najlepiej przed rozpoczęciem lata) impregnuj rattanowe pędy specjalistycznym środkiem zapobiegającym wnikaniu wilgoci i chroniącym kolor przed blaknięciem. W okresie jesienno-zimowym przenieś komplet w suche, przewiewne miejsce. Nie czyść mebli na mokro. Codzienna pielęgnacja rattanowych stolików, foteli i kanap ogranicza się do przecierania ich powierzchni mokrą ściereczką. 

Meble rattanowe Vimine – odpowiedzialny wybór 

Uwadze osób poszukujących dekoracyjnego, wygodnego, solidnego i ekologicznego wyposażenia na balkon polecamy meble rattanowe Vimine. Designerskie kanapy, stoliki, krzesła, huśtawki i dodatki powstają ręcznie według oryginalnych projektów. Do ich produkcji wykorzystywany jest surowiec pochodzący z ekologicznych upraw zrównoważonego rozwoju. 

Comments are closed.

zobacz ofluo.com Stolik nocny z półką w stylu loft