Szukając idealnych mebli do mieszkania często mierzymy się z problemem wnęk i skosów, w przypadku których trudno jest dopasować gotowe meble od producentów. Z pomocą przychodzą nam stolarze i firmy zajmujące się tworzeniem mebli na wymiar. Szafy na wymiar to jedna z najchętniej wybieranych propozycji, kiedy idzie o funkcjonalne zaaranżowanie wnętrz takich jak sypialnie czy przedpokoje. 

Dlaczego warto wybrać szafy na wymiar?

Zaprojektowanie wnętrza  w sposób optymalny to nie tylko wybór mebli, które nam się podobają. Szukając równowagi pomiędzy estetyką a funkcjonalnością coraz częściej sięgamy po rozwiązania tworzone na indywidualne potrzeby. Szafy na wymiar to produkty, które sprawdzają się praktycznie w każdym wnętrzu, dodatkowo pozwalając na jego urozmaicenie. Podstawową zaletą szafy na wymiar jest to, że może ona skutecznie wykorzystać problematyczne wnęki, w których klasyczne meble się nie sprawdzą. Druga ważna informacja to fakt, że szafy pod zabudowę sięgają nierzadko samego sufitu – oznacza to, że przestrzeń może być wykorzystana w pełni – zwracają uwagę projektanci z firmy rega-meble.pl z Bielska-Białej, która specjalizuje się w meblach na wymiar. Na najwyższych półkach możemy przechowywać ubrania sezonowe lub też dodatkowe kołdry dla gości. 

Zalety szafy na wymiar

Niewątpliwie jedną z najważniejszych zalet szafy na wymiar jest to, że może być ona wykonana z dowolnych materiałów dostępnych u danego wykonawcy. Oznacza to, że sami wybieramy jej kolor, tworzywa, dodatki. Dzięki temu możliwe jest dopasowanie szafy do istniejącej już aranżacji pomieszczenia. Samodzielnie również wybieramy to, w jaki sposób szafa zaaranżowana jest od wewnątrz – decydujemy o wysokości i ilości półek, wybieramy długość drążka do wieszania ubrań. 

Comments are closed.

https://inveno.com.pl/wszystko-co-powinienes-wiedziec-zanim-sprowadzisz-samochod-z-niemiec/ http://planetaski.pl/zabudowa-altany-przed-wiatrem-funkcjonalne-rozwiazania-na-lato/ http://sigrs-gisor.org/akcesoria-dla-konia-ktore-okaza-sie-najbardziej-przydatne/