Można jednoznacznie stwierdzić, że depilacja laserowa jest najefektywniejszą metodą depilacyjną na świecie. Stwierdzenie to jest pewne z tego względu iż depilacja laserem jako jedyna metoda daje permanentne efekty. Wszystkie inne metody depilacyjne pozwalają na osiągnięcie gładkiej skóry maksymalnie przez kilka dni. Oznacza to ciągłe powtarzanie procesu depilacji tradycyjnymi metodami aż do znudzenia!

Depilacja laserowa – tajniki zabiegu

 

Tajniki zabiegu depilacji laserowej ukryte są w najważniejszym urządzeniu, który używa się podczas przeprowadzanej sesji zabiegowej. Mowa tutaj oczywiście o nowoczesnym laserze, który musi być odpowiednio przystosowany do danej skóry klienta. Zmieniają się tutaj takie parametry jak długość wiązki światła i moc lasera. Osoby charakteryzujące się jasną karnacją muszą być bardziej cierpliwe – laser nie może być nastawiony na dużą moc aby nie poparzyć skóry. Osoby o ciemniejszej karnacji mają tutaj łatwiej i laser automatycznie ustawia się na nieco większą moc. Emituje on światło, które rozgrzewa skórę sięgając aż do 70 stopni.

Cebulki włosowe to fragmenty skóry odpowiadające za regularne i ciągłe produkowanie coraz to nowych cebulek włosowych. Depilacja laserowa gwarantuje uszkodzenie owych cebulek włosowych za pośrednictwem wysokiej temperatury. Takiego stanu rzeczy nie jest w stanie wytrzymać żadna cebulka włosowa. Jednak w pewnych fazach życia cebulki włosowe mają zdolność do zregenerowania się po latach. Dlatego trzeba natrafić na odpowiednią fazę cebulki włosowej zwaną fazą anagenu. Zniszczenie cebulki właśnie w tym momencie gwarantuje permanentność procesu depilacji laserowej.

Depilacja laserowa Poznań Fabryczna

 

Jak widać istota zabiegu nie jest tak skomplikowana. Przykładowo na linii depilacja laserowa – Poznań Fabryczna można znaleźć wiele wspólnego. Bowiem zabiegi depilacyjne powinno wykonywać się w profesjonalnych salonach takich jak salony depilacja.pl zawarte właśnie w tej dzielnicy Poznania. Tutaj komfort, wygoda i profesjonalność wykonywanych usług stoją na najwyższym poziomie!

Zajrzyj na https://depilacja.pl/salony/depilacja-laserowa-poznan-fabryczna/

Comments are closed.