Nie da się w sposób jednoznaczny określić, jakie są możliwości programów komputerowych. Dlaczego? Ponieważ wciąż opracowywane są nowe aktualizacje, które sprawiają, że programy komputerowe stają się jeszcze lepsze i bardziej wydajniejsze.

Sketchup kurs dla wszystkich zainteresowanych

Jednym z takich programów, który oferuje ogrom nowych możliwości, jest Sketchup. Program komputerowy, już od wielu lat obecny na rynku, który pozwala na dokonanie wielu rzeczy. Sketchup kurs umożliwia jego poznanie. Czy będzie to opłacalne? Oczywiście, że tak. W szczególności, że jest to program, który oferuje ogrom funkcjonalności. Wśród nich można wymienić chociażby bogatą bazę, gdzie można znaleźć trójwymiarowe modele. Co więcej, niektóre z nich udostępniane są w sposób darmowy. Uwaga! Nie lada ciekawostką będzie fakt, że w tej udostępnianej bazie dostępne będą nie tylko modele mebli, ale również postacie do gier, rośliny czy pojazdy.

Program o różnej charakterystyce

Osoby, które będą na dobre zainteresowane tym programem powinny wiedzieć, że jest to program o różnej charakterystyce. Otóż przykładem może tu być chociażby Sketchup Pro, który jest wersją płatną, oferującą użytkownikom ogrom różnych możliwości. Jest to wersja najbardziej profesjonalna. Dostępna jest również aplikacja internetowa, która jednak nie oferuje tylu ciekawych możliwości. SketchUp Make to darmowa wersja oprogramowania przeznaczona do użytku prywatnego, która ma jednak narzucone dość istotne ograniczenia, nie pozwalająca tworzyć ambitnych projektów.

 

Comments are closed.