Medycyna estetyczna jest prężnie rozwijającą się gałęzią cieszącą się coraz większym zainteresowaniem pacjentów. Podstawę wyposażenia nowoczesnych gabinetów stanowią zaawansowane technologicznie urządzenia pozwalające szybko, bezboleśnie i bezpiecznie pozbyć się mankamentów przeszkadzających w codziennym życiu, wyraźnie poprawić swój wygląd i jakość życia. Laser frakcyjny CO2 Smaxel bez wątpienia się do nich zalicza. Co warto wiedzieć o innowacyjnym sprzęcie rewolucjonizującym medycynę estetyczną? Sprawdź!

Laser frakcyjny CO2 – skóra, o jakiej zawsze marzyłeś 

Smaxel to laser frakcyjny CO2 o szerokim zastosowaniu w  dermatochirurgii, medycynie estetycznej i laryngologii. Dzięki swojej niezawodności, łatwej obsłudze i spektakularnych efektach cieszy się uznaniem w ponad 100 klinikach, oddziałach szpitalnych i gabinetach. Urządzenie może pracować w dwóch trybach: chirurgicznym i frakcyjnym.  Często wykorzystywany jest w  mikrochirurgii krtani i podczas precyzyjnych zabiegów laryngologicznych. Możliwości jego zastosowania zwiększa funkcja połączenia z mikromanipulatorem laserowym. 

W gabinetach medycyny estetycznej laser frakcyjny najczęściej wykorzystywany jest do przeprowadzania kuracji mających przywrócić nienaganny wygląd uszkodzonej skórze. Zabiegi frakcyjne pozwalają na usunięcie z powierzchni skóry drobnych zmarszczek, przebarwień, blizn różnego typu (na przykład potrądzikowych i przerostowych), rozstępów, brodawek wirusowych, zmian naczyniowych, plam starczych i włókniaków.  

Wysoki komfort

Kuracje frakcyjne przeprowadzane z użyciem lasera Smaxel są komfortowe, zarówno dla pacjenta, jak i lekarza. Warto wiedzieć, że efekt zabiegu frakcyjnego nie jest widoczny od razu. Pełnymi rezultatami kuracji można cieszyć się po kilku tygodniach. 

Comments are closed.

exkluzivny zahradny nabytok balkonovy slnecnik aluminiowy zestaw ogrodowy